Každý den je jen jednou za život

23. února 2010 v 16:56 | Slečna Intimka |  Den po dni
Tak se opět hlásím ke slovu :D dneska to nebude jako včera, když jsem se Vás pokoušela zbavit zbytečných starostí, s kterými si děláte zbytečně těžkou hlavu. Dneska bych Vám chtěla vyprávět o něčem jiném a to konkrétně o mém dnešním dnu. Někteří, kteří začínají číst tento článek otočí oči v sloup a pokračovat ve čtení článku vzdají, ostatní z Vás si řeknou, že by dnešní den z pohledu někoho jiného, by mohlo být docela dobré počteníčko :( a dál budou pokračovat ve čtení článku. Takže začínáme…jako každé moje všední ráno vypadá, že mi poměrně dlouhou dobu trvá, než vylezu z vyhřáté postele, pak právě nestíhám snídaní…dále na sebe rychle navleču oblečení, namaluju se a pádím směr náměstí, odkud mi každé ráno v 6:30 jede autobus do Prahy. Cestu trávím různými způsoby…nejčastěji ve společnosti sluchátek, tj. poslouchání muziky.
Když máme před písemkou, tak ve společnosti sluchátek a sešitu, v kterém by měla být látka, z které by se mělo psát…a tak to je až do té doby než dorazím ke škole :)
, tam se zapojím do konverzace se spolužačkami, která trvá až dokud nezazvoní a my usedáme do lavic a čekáme na příchod kantora. Dnešní cesta autobusem byla vyjmečná v tom, že jsem se na nic nemusela učit a sluchátka od mobilu jsem zapomněla doma :(, ale vyřešilo jsem to, že jsem spala:D…1. hodinu jsem měla zdravotní nauku i přes veškeré mé snahy jsem usnout nedokázala, učitelka se procházela po třídě a vysvětlovala látku, která mě neuspala a ta byla Nervové obvody. 2. hodinu jsme se spolužačkou vyrazily vzhůru na 1. stupeň základní školy, kde jsme měli "učit" druhou třídu prvouku. Pro vysvětlení…naše škola (Střední škola + Základní škola) pořádá akci "Učíme se spolu" kde starší děti (většinou jsou to studenti/ky právě ze Střední školy). Při hodině jsem si málem vyřvala hlasivky, ale nakonec jsme tu hodinu úspěšně se spolužačkou i s dětmi z 2. třídy zvládly. 3. hodinu a 4. hodinu se nedělo nic vyjmečného! Až na 5. a 6. Hodinu to jsme měli dvouhodinovku tělocviku...tělocvik nemiluju a ani ho nesnáším prostě to není obyčejný předmět jako ostatní předměty. Měli jsme skákat do výšky, ale jelikož byla obsazena tělocvična, tak jsme neskákali a místo toho jsme měli gymnastiku:D a ke konci hodiny jsme si zahráli vybiku. Po obědě ve školní jídelně jsem se vydala na cestu k domovu. Dorazila jsem domů, trochu jsem poklidila a šup na blog :). Teď si jdu potrápit mozkové buňky, možná se tu ještě něco objeví během večera, ale nic neslibuju!

Slečna Intimka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama